Pamiątki Chrztu – 5 prezentów, które zostaną zapamiętane

Chrzest Święty to ważne wydarzenie, które pozwala maluszkowi rozpocząć życie w wierze. Tego wyjątkowego dnia zbierają się wokół niego członkowie rodziny oraz bliscy, by wspólnie cieszyć się z jego pierwszego sakramentu. W głowie zaproszonych pojawia się wówczas pytanie – co kupić na Chrzest? Z pomocą przychodzi nasze zestawienie 5 wyjątkowych prezentów, które sprawdzą się jako pamiątki Chrztu.

Prezenty na Chrzciny z personalizacją

Jakie powinny być prezenty z okazji Chrztu? Opinie są różne. Niektórzy stawiają na to, by były praktyczne, inni wolą podarować upominki, które zostaną z malcem na całe życie. Niezależnie od tego, jakiego typu ma to być podarunek, w internetowym sklepie Prezenty na Chrzest znajdziesz szeroki wybór produktów z personalizacją. Przejrzyj interesujące Cię kategorie i wybierz oryginalny upominek dla maluszka!

1. Medalik z grawerem – klasyczny prezent na Chrzciny

Piękne pamiątki Chrztu Świętego mogą zostać z obdarowaną osobą nawet na całe życie. Jeśli zależy Ci na tego rodzaju prezencie, wybierz medalik z grawerem. Klasyczna złota biżuteria, dzięki solidnemu wykonaniu, przetrwa każdą próbę czasu. Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej może zostać ozdobiony na odwrocie imieniem dziecka. Prezent zapakowany będzie w eleganckie białe pudełko, a laminowanej tabliczce wewnątrz niego, pojawi się nadruk życzeń.

 Złoty medalik z grawerem na prezent na Chrzest

2. Srebrna łyżeczka w ramce – pamiątka Chrztu Świętego w nowoczesnej formie

Szukasz oryginalnego upominku na Chrzciny? Srebrna łyżeczka w ramce z nadrukiem zostanie z dzieckiem na długi czas. Wytłaczana pamiątka w malowanej na biało ramce o wymiarach 23 x 18 x 4 cm to wyjątkowy prezent. Umieszczona wewnątrz personalizacja nada upominkowi osobistego charakteru. Całość można postawić na półce lub zawiesić na ścianie. Takie pamiątki Chrztu cieszą się coraz większą popularnością.

 Srebrna łyżeczka w ramce z nadrukiem na prezent na Chrzest

3. Statuetka z nadrukiem – wyjątkowy prezent na Chrzest

Wybierając prezent na Chrzest Święty, warto postawić coś, co będzie przypominać maluszkowi o dniu, w którym przyjął swój pierwszy sakrament. Statuetka serce z nadrukiem to wyjątkowa pamiątka. Ozdobiona kolorowym nadrukiem z delikatną grafiką będzie pięknie wyglądać w pokoiku maluszka. Spersonalizuj statuetkę, a nadasz jej sentymentalnego znaczenia. Świetnie sprawdzi się ona jako podarunek od rodziców chrzestnych lub dziadków.

 Szklana statuetka serce z nadrukiem na prezent na Chrzest

4. Pozytywka z grawerem – eleganckie pamiątki na Chrzest

Wiele osób ceni sobie eleganckie prezenty na Chrzest. Wówczas wybór często pada na pozytywki. Takie upominki dla dziecka można zachować na długie lata. Ich melodia zawsze przywoła wspomnienie beztroskiego dzieciństwa. Pozytywka z grawerem w kształcie konika na biegunach to wyjątkowa pamiątka dla dziewczynki. Figurka ozdobiona jest kryształkami Swarovskiego i grawerem dedykacji. Podaruj pamiątkę, która zostanie zapamiętana.

Pozytywka z grawerem na prezent na Chrzest

5. Biblia dla dzieci – pamiątka Chrztu o religijnym charakterze

Zależy Ci na prezencie, który pomoże dziecku rozwijać wiarę? Biblia dla dzieci z personalizacją będzie piękną pamiątką uroczystości Chrztu. Upominek tego typu sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Prosty język i kolorowe ilustracje pomogą maluchowi zrozumieć biblijne opowiadania. Personalizowana okładka i pudełko czynią podarunek osobistą pamiątką.

 Biblia dla dzieci w pudełku z personalizacją na prezent na Chrzest

Personalizowane pamiątki Chrztu Świętego

Sklep Prezenty na Chrzest oferuje całą masę oryginalnych upominków. Spraw, by nabrały dla dziecka ogromnego znaczenia. Wystarczy ozdobić je odpowiednią dedykacją. Niech nadruk lub grawer sprawi, że wybrana przez Ciebie pamiątka Chrztu Świętego będzie jedyna w swoim rodzaju. Obdarowane dziecko wróci po latach do prezentu z wielkim wzruszeniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *